Vyhledat
  • Peter Zelník

O nás, o Keepsoul.

Aktualizace: 13. kvě 2019Našou ideou je tvorba pre potešenie a príjemný pocit nás, návštevníkov keepsoul.sk i obdarovaného. Záleží nám na tom, aby ste neľutovali čas strávený s nami, aby ste dokázali nájsť maličkosti ktoré potešia dušu, vyčaria úsmev a obohatia ducha. 

Prechovávame vášeň pre literatúru a radi sa inšpirujeme dielami i múdrosťou velikánov času doby minulej aj prítomnej. Kus z tohto poznania vám chceme odovzdať.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že pri tak obrovskom pretlaku informácií a hektickom štýle života je ťažké zotrvať plne vedomí. Preto chceme i my svojou troškou prispieť do spoločného celku, do vlastnej podstaty bytia.

Mnoho prečítaného človek zabudne pokiaľ obsah vedome a pravidelne neaplikuje v praxi. A keďže sme normálni ľudia všetko toto s množstvom lásky a duchaprítomnosti vám vnášame do našich výrobkov, aby boli denne viditeľné a podnietili chuť sa na chvíľu zastaviť a hlbšie zamyslieť. Postupne pribudnú ďalšie sekcie na ktorých usilovne pracujeme.


Tags.

#plasty #ekologia #bezobalov #tasky #organic #organiccotton #bavlna #lan #platno #festival #natur #priroda #nakupnataska #ukazcodelas #ukazcoctes #teenagerposts #teens #zalepsiubuducnost #keep.soul #budin #majstyl #style

46 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše