top of page

BRANDING- V studio

LOGO_panther_2022.png

Laicky povedané ide o umiestnenie loga (tlačenie, gravírovanie, vyšívanie) na rôzne predmety s cieľom zviditeľniť Vaśu firmu. Ale čo je naozaj za tým? 

Okrem toho, že podnikáte je dobré, keď ľudia Vašu firmu spoznajú a jednoducho Vás dokážu identifikovať.   
Je to veľmi jednoduché, stačí dodržiavať firmenú kultúru. Používať hlavičkový papier, vizitky, firmený textil alebo predmety s Vašim logom. Tak isto je vhodné obchodným klientom darovať predmety s Vašim logom a praktickým  využitím, nie len v pracovnom procese, ale aj vo voľnom čase. Určite to ocenia.

Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.

Henry Ford

Bezpečnostná krytka webkamery a RFID ochrana

Darujte svojim obchodným partnerom pocit bezpečia. 

Máme pre Vás super promo darček. Bezpečnostný kryt webkamery & RFID kartu - ochrana peňaženky -

Bezpečnostná krytka webkamery.

 • vhodná pre notebooky, tablety, smartfóny, desktopy, Macbooky

 • plnofarebná potlač / balenie aj vo forme vizitky

 • prevedenie v čiernej alebo bielej farbe

 • hrúbka iba 0,66 mm

RFID ocrana peňaženky

 • aktívna ochrana platobních, identifikačných a prístupových kariet

 • plnofarebná potlač / rozmer 86 x 54 x 0,81 mm / materiál PVC

 • RFID ochrana funguje v širokom rozpätí intenzity NFC

 • Karta je pasivná: Nevyžaduje napájanie z baterií.

webCover_stripZELO.jpg

Listovacie katalógy textilu.

Promo textil

Inými slovami reklamný textil, slúži nie len ako reklamný darček posúaný Vašim klientom. Pri vhodnom výbere a vhodnom grafickom návrhu, sa môže stať príjemnou súčasťou dress kódu vo Vašej firme a posilňovať firemnú identitu a kultúru.

Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.

Pracovné oblečenie

Nepodceňujme dôležitosť pracovných odevov. Vďaka špeciálne navrhnutým strihom a certifikovaným materiálom zabezpečujú ochranu proti úrazom a v zime zase príjemne zahrejú. Stačí si len správne vybrať podľa druhu práce. 

Pracovné odevy plnia primárne funkciu bezpečnosti, funkčnosti a ochrany. Vieme doporučiť  vhodný typ i grafický návrh a tak podčiarknuť váš firemný dress kód. 

Pracovné nohavice, bundy, vesty.

Na všetky odevy sú použité vysokokvalitné a certifikované materiály. Vybrané modely nohavíc sú na bokoch vybavené naviac dvoma prídavnými vreckami a slučkami na náradie, perá či mobil.

Najviac namáhané časti odevov (lakte, vrecká na chrániče kolien, závesné vrecká) sú vystužené 100% Cordurou.  Výšku chráničov kolien je možné nastaviť, chrániče sú predformované.

Odevy je možné prať pri teplote 85°C.

Tričká, funkčné prádlo.

Funkčné prádlo slúži ako základná vrstva na telo. Je vyrobené z veľmi kvalitných materiálov - špeciálne upraveného vlákna vlny a viskózy, Lenzing FR. Obsah vlny až 50%, rýchloschnúce vlákno PRO DRY, s certifikáciou proti horľavosti EN ISO 11612 A1, B1, C1.  Jedná sa o biologicky odbúrateľný materiál, má prirodzene antistatické vlastnosti, hrejivý účinok, UV stabilné.  

Športové doplnky

Váš obchodný partner ocení aktívne a zdravo strávený čas.

 Máme pre Vás super promo darčeky. S veľkou pravdepodobnosťou neskončia v koši. Naopak pri športe a aktívne strávenom čase sa uvoľňujú endorfíny - hormony šťastia. Tak prečo nedarovať vhodné doplnky s Vašim brandom.

Logo bude vnímané pozitívne a klienti si ho zapamätajú !!!

Športová multifunkčná šatka

 • výborná na outdoorvé aktivity

 • poslúži ako ochrana krku, ale aj hlavy - rôzne spôsoby použitia

 • prevedenie v šedom melíre, zapracovaná pružným športovým stehom

 • Farba stehu: šedá, čierna, neón žltý, zelený, oranžový, pink

 • Materiál: Polyesterové vlákno s mikrovláknom. Úplet je pružný v jednom smere. Vďaka mikrovláknu príjemný na dotyk.

 • Potlač možná v plnofarebná

 • Šatka je kompletný náš produkt. Úplet, zloženie aj prevedenie sme si odskúšali a navrhli u nás. Výrobok je MADE IN SLOVAKIA.

Športový uterák

 • Extra jemný športový uterák z mikrovlákna, jemne česaný

 • Ultra ľahký, jemný a rýchlo schnúci

 • Jednoducho skladateľný, fixuje sa gumovým putkom na rozmer 12x12 cm

 • Materiál: 85 % polyester, 15 % polyamid

 • Rozmer: 30 x 50 cm, 50 x 100 cm, 110 x 180 cm

 • Potlač: Svetlé odtiene plnofarebne, tmavé odtiene odporúčame tlačiť čiernou.

 • Farby: biela, šedá, čierna, fuchsia, limetková, červená, tropická modrá, ráľovská modrá, korálová, tmavomodrá, fialová

Promo taška

Nechajte nás potlačiť tašku pre Vaše firemné potreby alebo pre Vašich obchodných partnerov.

Vybrali sme nami overené a žiadané modely. K dispozícií máme aj daľšie typy z netkanej textílie alebo jutové.

Taška BASIC

​Plátená taška s dvoma pruhami na nosenie v ruke ale aj cez rameno. Taška je ideálna na nákupy, je praktická a skladná, vojde sa do vrecka aj do kabelky. Plastových a papierových tašiek vyhadzujeme veľa, je čas to zmeniť. 

Taška NATURAL

Plátená taška z prírodnej organickej bavlny s dlhým rúčkami je vhodná na nosenie cez rameno alebo cez hlavu.  Taška je ideálna na nákupy, ale aj na výlety do prírody, nosenie drobností, na šport, alebo do mesta. Materiál certifikovaný Control Union

Taška ORGANIC

​Elegantná plátená taška na nosenie v ruke. Pre svoju pevnosť je vhodná na väčšie nákupy. Kvalitné prevedenie a decentné farby sú dôvodom ku každodennému a príjemnému užívaniu. Bavlna s certifikátom Control Union

Batoh

Batoh nie len pre školákov. Veľmi široká škála farieb. Veľká plocha pre vašu reklamu. 

Písacie potreby

Pero a iné písacie potreby sú tradičný darček, ktorý aj napriek tomu vždy poteší. Tento vynález je už od polovice 19. storočia neoddeliteľnou súčasťou našich životov každý deň.

Tampónova tlač

​Je to univerzálna technológia tlače pre plast, kov, drevo a iné. Je ideálna pre potlač malých rozmerov. Dokoca povrch môže byť akéhokoľvek tvaru. Vyniká presnosťou aj v malých detailoch a ponukou širokej škály farieb vzorkovníka Pantone. Vhodné pre perá, kľúčenky, kalkulačky, zapaľovače, USB kľúče....

Gravírovanie

Technológia využívajúca laserový lúč je efektná, presná a trvanlivá forma brandingu. Slúži na úpravu najmä kovových, pokovovaných a drevených povrchov. Pri gravírovaní dochádza ku odpareniu povrchovej vrstvy materiálu o veľmi malej hĺbke. Vhodné pre perá, hrnčeky, termosky, nože atď....

UV tlač

Moderný spôsob tlače s fixáciou pomocou UV svetla. Pomocou atramentových farieb je možné tlačiť aj plnofarebné fotografie na predmety. Je možné tlačiť na tmavé aj transparentné povrchy od malých až po väčšie reklamné predmety s výškou maximálne do 10 cm.

Sublimácia

Technológia je založená na premene špeciálneho atramentu z kvapalnej formy na plynnú za pôsobenia vysokej teploty a tlaku. Preto je vhodná pre predmety odolné voči vysokej teplote. Vhodné pre hrnčeky, polyesterový textil a predmety potiahnuté polyesterovým lakom.

Hliníková vizitka

Výrobný štítok

Lepiaca páska

bottom of page