top of page
  • 1994 -1999 Stavebná fakulta STU v Bratislave

  • 2000 - 2003 CGI artist at EDU, s.r.o., Bratislave, SK

  • 2003 - 2005 CGI artist at MODELWORKS LTD, Dublin, IRL

  • 2005 - 2009 Lead CGI artist / CEO at MODELWORKS Slovakia, s.r.o., pobočka MODELWORKS LTD na Slovensku.

  • 2010 - súčastnosť Senior CGI artist at V STUDIO, s.r.o., Slovensko

ZRUČNOSTI.
  • 3DS MAX / V-ray + SketchUP + AutoCAD - 3D modeling, mapping, lighting, rendering

  • Adobe Photoshop + Illustrator + Premiere - post produkcia, editing, video.

  • skúsenosti s veľkými a komplexnými projektami

  • skúsenosti s tímovou prácou

Pre viacej informácií si prosím pozrite moje CV (BIO). 

NIEČO O MOJICH OBĽÚBENÝCH ČINNOSTIACH A MOJA GALÉRIA PRÁC.

Jedna dokonalá fotografia je oveľa viac ako tisíc slov. Vizualizácie tvorím s akcentom na detail a atmosféru, pretože vložiť do vizualizácie príbeh je nevyhnuté.

Skills
Works
Pristav_PIO_vecer_V1_16bit_sRGB.jpg
FOTOMONTÁŽ

Fotomontáž vzniká prekrytím počítačom generovaného záberu s fotografiou. Ukazuje vizuálny vplyv a architektonickú formu navrhovaného developmentu v kontexte lokality a jej okolitého prostredia.

Na moju prácu sa spoliehajú dizajnéri, architekti, projektanti pri vizuálnom hodnotení navrhovaného developmentu v štúdiách  uskutočniteľnosti, územných a stavebných konaniach.

Sliderom na obrázku môžete posúvať z ľava do prava a naopak a tak si pozrieť pôvodnú fotografiu a novú vizualizáciu - fotomontáž osadenú v originálnej fotografii.

Pôvodný areál fotený dronom. Navrhované nové ubytovacie zariadenie spolu s wellnesom je vložené do fotografie. Požadované zadanie bolo vytvoriť zimnú atmosféru. Preto som musel vyrobiť nový les, zasnežené okolie aj s cestou. Takisto vhodne doplniť sneh na strechy objektov.

360° VIRTUÁLNA VIZUALIZÁCIA

Perfektný nástroj na prezentáciu interiéru alebo exteriéru. Sprostredkuje okrem vizuálneho zážitku aj mnoho textových a dokumentačných informácií

virtuálna prehliadka

sférická mapa 360°

VIDEO

Zaručená cesta ako dosiahnuť WOW u vašich klientov je inšpirujúce video. Ide o perfektný nástroj ako ich vziať na vzrušujúci výlet a objaviť váš zaujímavý produkt alebo dizajn.

Samozrejme aj v tomto prípade kladiem veľký dôraz na detail a atmosféru.

Aký je proces?
The brief
Production
Storyboard
Delivery

VIZUALIZÁCIE - Galéria

Architektonická vizualizácia vám a vášmu klientovi, umožňuje získať reálnu predstavu o navrhovanom diele. Už vo veľmi skorej fáze viete poskytnúť dostatok informácii, pre úspešné z obchodovanie diela. 

VIDEO - Galéria

Architektonická animácia umocňuje a dopĺňa celkovú predstavu o budúcom projekte. Charakteristické sú prelety objektom alebo jeho oblety.  Takto v krátkom čase klient získa komplexnú a presnú predstavu o budúcom objekte alebo komplexe.

Video

INTERIÉROVÁ VIZUALIZÁCIA - Galéria

Interiérová vizualizácia je počítačom generovaná idea dizajnu vnútorného priestoru. Napomáha pri tvorbe a prezentácií klientovi. Je neodeliteľnou súčasťou marketingu a hrá významnú úlohu pri podpore v predaji nehnuteľností.

Interiérová vizualizácia