top of page

22 rokov

KOMPLEXNÝCH SKÚSENOSTÍ

LOGO_panther_2022.png

Mám know how, ktoré potrebujete.

Ako to robím
ARCHITEKTONICKÁ VIZUALIZÁCIA

Jedna dokonalá fotografia je oveľa viac ako tisíc slov. Vizualizácie tvorím s akcentom na detail a atmosféru, pretože vložiť do vizualizácie príbeh je nevyhnuté.

Aký je proces?
The brief
Production
Storyboard
Delivery
Pristav_PIO_vecer_V1_16bit_sRGB.jpg
FOTOMONTÁŽ

Fotomontáž vzniká prekrytím počítačom generovaného záberu s fotografiou. Ukazuje vizuálny vplyv a architektonickú formu navrhovaného developmentu v kontexte lokality a jej okolitého prostredia.

Na moju prácu sa spoliehajú dizajnéri, architekti, projektanti pri vizuálnom hodnotení navrhovaného developmentu v štúdiách  uskutočniteľnosti, územných a stavebných konaniach.

Sliderom na obrázku môžete posúvať z ľava do prava a naopak a tak si pozrieť pôvodnú fotografiu a novú vizualizáciu - fotomontáž osadenú v originálnej fotografii.

Pôvodný areál fotený dronom. Navrhované nové ubytovacie zariadenie spolu s wellnesom je vložené do fotografie. Požadované zadanie bolo vytvoriť zimnú atmosféru. Preto som musel vyrobiť nový les, zasnežené okolie aj s cestou. Takisto vhodne doplniť sneh na strechy objektov.

Virtuálna prehliadka
360° VIRTUÁLNA VIZUALIZÁCIA

Perfektný nástroj na prezentáciu interiéru alebo exteriéru. Sprostredkuje okrem vizuálneho zážitku aj mnoho textových a dokumentačných informácií

virtuálna prehliadka

sférická mapa 360°

VIDEO

Zaručená cesta ako dosiahnuť WOW u vašich klientov je inšpirujúce video. Ide o perfektný nástroj ako ich vziať na vzrušujúci výlet a objaviť váš zaujímavý produkt alebo dizajn.

Samozrejme aj v tomto prípade kladiem veľký dôraz na detail a atmosféru.

Aký je proces?
The brief
Production
Storyboard
Delivery

Napríklad v tomto prípade vizualizácia a animácia bola výborným prostriedkom ako podporiť celosvetovú súťaž v olepovaní áut GLOBAL CAR WRAPPER AWARDS 2020. 

Situácia vyvolaná COVID19 nedovoľovala organizovať súťaž ako zvyčajne a tak vznikol nápad o virtuálnej trofeji, ktorú získa víťaz a môže sa ňou oficiálne hrdiť ako najlepší car wrapper na svete.

www.carwrapper.com

@carwrapper3d

VIZUALIZÁCIE - Galéria

Architektonická vizualizácia vám a vášmu klientovi, umožňuje získať reálnu predstavu o navrhovanom diele. Už vo veľmi skorej fáze viete poskytnúť dostatok informácii, pre úspešné z obchodovanie diela. 

Vizualizácie

VIDEO - Galéria

Architektonická animácia umocňuje a dopĺňa celkovú predstavu o budúcom projekte. Charakteristické sú prelety objektom alebo jeho oblety.  Takto v krátkom čase klient získa komplexnú a presnú predstavu o budúcom objekte alebo komplexe.

Video

<