top of page
logoW_KEEPSOUL_insta.png

keep

soul

Sme miestna firma. Realizujeme sa prostredníctvom nášho eshopu keepsoul.sk. Okrem keepsoul.sk prevádzkujeme eshopy pre dva trenčianske športové kluby. Nezľaknite sa, keď sa rozhodnete pokračovať v nákupe a budete presmerovaní na úvodnú stránku, kde si budete môcť vybrať svoj obchod, v ktorom práve nakupujete. 

Čo je Keepsoul ?

Našou ideou je tvorba pre potešenie a príjemný návštevníkov Keepsoul.sk i obdarovaného. Záleží nám na tom, aby ste neľutovali čas strávený s nami, aby ste dokázali nájsť maličkosti ktoré potešia dušu, vyčaria úsmev a obohatia ducha. 

Prechovávame vášeň pre literatúru a radi sa inšpirujeme dielami i múdrosťou velikánov času doby minulej aj prítomnej. Kus z tohto poznania vám chceme odovzdať.

Mnoho prečítaného človek zabudne pokiaľ obsah vedome a pravidelne neaplikuje v praxi. A keďže sme normálni ľudia všetko toto s množstvom lásky a duchaprítomnosti vám vnášame do našich výrobkov, aby boli denne viditeľné a podnietili chuť sa na chvíľu zastaviť a hlbšie zamyslieť. Postupne pribudnú ďalšie sekcie na ktorých usilovne pracujeme.

MÁME VLASTNÉ NÁPADY

Máme vlastnú výrobu.

Scroluj dole

Multišatka / Sport scraf

“Naša MultiŠatka je vyrobená z úpletu, ktorý sme si navrhli u nás a testovali ho spolu s výrobcom, kým sme neboli absolútne spokojní s výsledkom. Šatka je prúžná a hebká na dotyk. Steh je priznaný v krásnych neónových farbách. Nehreje len vďaka mikrovláknu, ale i špeciálnej úprave priamo počas výroby. Jej vzniku a testovaní sme venovali dlhé obdobie a s výsledkom sme maximálne spokojní. Sme hrdí na to, že bola vyrobená na Slovensku.”​ 

práve teraz

TVORÍME NOVÉ DIZAJNY

bottom of page